image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine İstanbul Mecidiyeköy'den Mi Başvuru Yapılır?

İstanbul’dan İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri İstanbul Mecidiyeköy'de bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere başvuru yapabilecektir.

İngiltere vizesi başvuruları, İngiltere vize ve göçmenlik kurallarınca belirlenmiş olan bir vize başvuru prosedürüne sahiptir. Bu prosedürlerden bazıları; başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünün doğru belirlenmesi, gerekli evraklar ve bu evrakların tercümelerinden başvuru dosyasının oluşturulması, ihtiyaç olması halinde öncelikli servislerden birinin alınması, başvuru sahibine uygun gün ve saatte vize başvurusu için randevu alınması, bu randevuya katılarak başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) verilmesidir.

Türkiye’de yukarıda belirtilmiş olan başvuru prosedürüne uygun olarak başvuru yapılabilecek olan 7 adet başvuru merkezi bulunmaktadır. Bu başvuru merkezleri Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya şehirlerinde bulunmaktadır. İstanbul’daki başvuru merkezi ise İstanbul Mecidiyeköy'de bulunmaktadır. Yani Anadolu Yakası’nda ikamet eden kişiler de Avrupa Yakası’ndaki başvuru sahipleri de bu başvuru merkezine İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere başvuru yapabilmektedir. Buradan başvuru yapacak olan başvuru sahipleri CSS Legal İstanbul ofisi ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2641 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular