image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Gaziantep'ten Başvuru Yapılabilir Mi?

Gaziantep'ten İngiltere vizesi başvurusu, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere gönderilebilmesi için İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

İngiltere vizesi başvurusunu Gaziantep'ten yapacak başvuru sahipleri İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığıyla başvurularını gerçekleştirebilirler. CSS Legal ofisindeki uzmanlarımızın başvuru yapılacak vize türünü saptamalarının ardından başvuru sahiplerine sağladıkları evrak listesine göre başvuru evraklarının ve bu evrakların tercümelerinin hazırlanması gerekmektedir. Bu belgelerde ve tercümelerde eksik varsa ek belge talep edilmesi işlemlerini yine danışmanlarımız yürütecektir. Dosya hazır hale geldikten sonra Gaziantep'te bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızın alacağı randevuya başvuru sahibinin bizzat katılarak başvuru dosyası ile birlikte biyometrik bilgilerini teslim etmesiyle vize başvurusu gerçekleştirilecektir.

Gaziantep'ten yapılacak başvurularda başvuru dosyasının hazırlığından başvuru merkezinden randevu alınmasına kadar tüm işlemlerde CSS & Co Legal Services başvuru sahiplerine profesyonel destek sağlamaktadır. Firmamız uzmanlarıyla iletişime geçerek vize başvuruları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana İngiltere vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 995 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular