image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Bireysel Başvuru Nasıl Yapılır?

İngiltere vizesine bireysel başvuru yapacak olan kişiler başvuru dosyası hazırlamak, başvuru formu doldurmak, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alarak dosya ve biyometrik bilgileri teslim etmek gibi prosedürel işlemleri yerine getirmelidir.

İngiltere vizesine bireysel başvuru yapabilmek için prosedürel işlemlerin hiç birisi atlanmaksızın başvuru gerçekleştirilmelidir. Herhangi bir hata veya eksiklik olması halinde vize memurları vize reddi kararı verebilmektedir. Bu bağlamda başvuru sahiplerinin belgelerin eksiksiz toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, vize harcının yatırılması, başvuru merkezinden randevu alınması ve randevuya katılarak başvuru dosyası ile biyometrik bilgilerin teslim edilmesi işlemlerini gerçekleştirmelidir.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık yapıda olduğu başvuru yapacak olan kişilerce bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS Legal uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yaptıklarında olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırabilecekleri şekilde başvurularını gerçekleştirmiş olacaktır. Ayrıca herhangi bir nedenle vize reddi alınması durumunda da itiraz edilerek sonucun olumluya çevrilebilmesi eğer vize reddine itiraz gerekçeleriniz başvurunuzu inceleyecek olan vize memurunca haklı ve ikna edici görülürse yine uzmanlarımız tarafından sağlanacak olan profesyonel destekle gerçekleştirebilecektir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1106 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular