image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesine Başvurmadan Önce 28 Gün Banka Hesabında Hangi Miktarda Para Bulunmalıdır?

İngiltere vizesine başvurmadan önce bazı vize türlerinde 28 gün banka hesabında belirli miktarda para bulundurulması şartı bulunabilmektedir.

Her İngiltere vizesi türünün kendine özgü birtakım şartları bulunmaktadır. Dolayısıyla başvuru sahiplerinin vize alabilmeleri için başvurdukları vize türünün şartlarını sağlayabilmeleri gerekmektedir. Vize şartlarını karşılayıp karşılamadığınıza dair detaylı bilgi ve danışmanlık hizmetini CSS Legal uzmanlarından alabilirsiniz.

Bazı İngiltere vizesi başvurularında aranmakta olan şartlardan biri de başvuru sahibinin banka hesabında belirli miktarda parayı 28 gün bulundurmuş olması olabilmektedir. Bu miktar başvuru yapılan İngiltere vizesi türünün niteliği, vizenin süresi gibi kriterlere göre değişkenlik göstermektedir. Başvuru yapılacak vize türüne göre İngiltere vizesine başvurmadan önce 28 gün banka hesabında ne miktarda para bulundurulması gerektiğine dair bilgi CSS Legal uzmanlarından alınabilecektir.

Başvurusunu firmamızla gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız başvuru belgelerini toplama, belgelerin tercümelerinin yapılması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden başvuru sahibine uygun bir gün ve saatte randevu alınması, vize ücretinin yatırılması, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerde profesyonel destek sağlamaktadır.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1374 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular