image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesinde Sign Declaration Nedir?

İngiltere vizesinde sign declaration da denilen imza deklerasyonu CSS Legal uzmanları tarafından doldurulan başvuru formunun başvuru sahibi tarafından imzalanmasıdır.

İngiltere vizesi başvuru prosedürleri gereğince mutlaka yapılması gereken işlemlerden biri de başvuru formunun eksiksiz/hatasız doldurulmasıdır. Bu aşamada da CSS Legal uzmanları firmamız müşterilerine profesyonel destek sağlamaktadır. İngiltere vizesi başvuru formu, oldukça karmaşık olup çok detaylı bilgi istenmektedir. Uzmanlığı olmayan ve özellikle İngilizce seviyesi orta seviyenin altında olan kişilerin vize reddi almaması için CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alması yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru formu CSS Legal uzmanları tarafından doldurulduktan sonra başvuru sahiplerinin yalnızca imza atması yeterli olmaktadır. Sign declaration da denilen imza deklerasyonu CSS Legal uzmanları tarafından doldurulan başvuru formunun başvuru sahibi tarafından imzalanmasıdır.

Başvuru formunun doldurulmasını yanı sıra karmaşık olan diğer İngiltere vize başvuru prosedürü işlemlerinde de profesyonel destek almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal’in alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1320 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular