image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Yenileme Nasıl Yapılır?

İngiltere vizesi yenileme işlemi, ilk vize başvurusu sonrası alınan vize süresinin dolması ile İngiltere’den uzatma başvurusu yapılarak gerçekleştirilebilmektedir.

İngiltere vizesi yenileme işlemi, ilk vize başvurusu sonrası alınan vize süresinin dolması ile İngiltere’den uzatma başvurusu yapılarak gerçekleştirilebilmektedir. İngiltere’den İngiltere vizesi uzatma başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanması, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümelerinin yapılması, başvuru formlarının İngilizce doldurulması, ödemelerin yapılması, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili işlemlerin tamamlanmasından sonra yine uzmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere İçişleri Bakanlığına gönderilmesini sağlamak için teslim edilmesi gerekir.

Yukarıda yer alan İngiltere vize başvuru prosedürüne uygun olarak başvuruyu gerçekleştirmek oldukça önemli olup aksi bir durumda vize reddi ile karşı karşıya kalınabilecektir. Vize reddi, başvuru yasağı, maddi kayıp gibi karşılaşılabilecek pek çok olumsuz sonucu engellemek için başvuru sahipleri CSS Legal ile başvurularını gerçekleştirebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2893 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular