image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Vesikalık Fotoğraf Gerekiyor Mu?

İngiltere Vizesi vesikalık fotoğrafı biyometrik fotoğraf olmalı ve başvuru sahibinin yüzünün tüm ayrıntılarını göstermelidir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin İngiltere Vize Başvuru Merkezine uzmanlarımızca hazırlanan başvuru dosyalarının yanında fotoğraf ve parmak izlerinden oluşan biyometrik bilgileri de vermeleri gerekir. İngiltere vizesi vesikalık fotoğrafı biyometrik fotoğraf olmalı ve başvuru sahibinin yüzünün tüm ayrıntılarını göstermelidir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezinde fotoğraf makinesi ile çekilen biyometrik fotoğraf çekilirken, yüzde gözlük, güneş gözlüğü, peçe, vb. başta ise şapka, örtü vs. bir aksesuarlar olmamalıdır. Ayrıca yüzde kalıcı bir iz gibi algılanabilecek olan geçici olan tüm yara ve benzerlerinin silinmiş ya da iyileşmiş olmasına dikkat edilmelidir.

Biyometrik bilgilerin yanı sıra evraklar, tercümeler, başvuru formu, başvuru dosyası gibi İngiltere vize başvuru prosedürü içerisinde yer alan her  konu hakkında detaylı bilgi almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilir, detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzuz prosedürlere en uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1425 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular