image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Ücretleri Nasıldır?

İngiltere vizesi ücretleri, vize işlemlerinin yapılabilmesi için başvuru sahiplerinin ödemesi gereken ve vize reddi alındığında iade edilemeyen ücretlerdir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru/vize ücreti yatırıldıktan sonra başvuru yapılabilecektir. Uzman danışmanlarımızca başvuru sahibine sağlanacak olan ve kişinin şahsi ve maddi durumu ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak başvuru için hazırlanması gereken evrak listesindeki evrakların tamamlanıp, bunların tercüme edilmesi gerekenlerinin tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların doğru şekilde doldurulup sonrasında biyometrik bilgilerin ve başvuru dosyasının alınmasını ve İngiliz Konsolosluğuna incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim etmek için başvuru sahibine en uygun başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde katılmak işlemlerinden önce bir başvuru/vize ücretinin yatırılması gerekmektedir. Tüm bu işlemlerde profesyonel destek alabilmek için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi ve yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2174 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular