image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Ücreti Nereye Yatırılır?

“İngiltere vizesi ücreti nereye yatırılır?” sorusunun cevabını arayan başvuru sahipleri bilmelidir ki; başvurularında CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek almaları halinde bu işlemi uzmanlarımız gerçekleştirmektedir.

İngiltere’ye ziyaret, yerleşim, eğitim, çalışma gibi nedenlerden biriyle gidecek olan başvuru sahiplerinin merak ettiği sorulardan biri de “İngiltere vizesi ücreti nereye yatırılır?” sorusudur. İngiltere vizesi başvurularındaki prosedürel işlemlerden biri de budur. İngiltere vizesi ücreti yatırılmadıkça başvuru formu da doldurulamayacaktır.

 İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgeler tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenler tercüme edilip, başvuru formları doldurulup, varsa vize ücreti ödemeleri tamamlandıktan sonra eğer öncelikli/hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar alındıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevuda başvuru dosyasının başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Buraya teslim edilen başvuru dosyaları incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilerek buradaki vize memurlarınca değerlendirilmektedir.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2081 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular