image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Ücreti 2017 Ne Kadardır?

İngiltere’de mali yılın değiştiği 6 Nisan tarihi itibarıyla İngiltere vizesi ücreti 2017, diğer harç ve ücretlerde de olduğu üzere belirli oranlarda arttırıldı.

İngiltere vizesi ücreti 2017, her yıl 6 Nisan tarihinde arttırılıyor. Birleşik Krallık’ta mali yılın değiştiği bu tarihte tüm harç ve ücretlerde değişiklik yapılıyor. Buna ek olarak İngiltere vizesi ücreti başvuru yapılacak olan vize türüne göre değişkenlik gösterir. Buna ek olarak vize harcı dolar üzerinden alınan bir ücret olması nedeniyle kura bağlı olarak sürekli bir değişkenlik gösterir. Bu nedenle başvuru sürecinde CSS Legal danışmanlarıyla iletişime geçerek fiyatlar hakkında bilgi almak en güncel fiyatı öğrenebilmek açısından yararlı olacaktır.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Ayrıca başvuruları değerlendiren konsolosluk memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek vize danışmanlığı almak hem maddi kayıp yaşamamak hem de olumlu sonuç alma şansını arttırmak için oldukça yarar sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1771 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular