image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Talep Dilekçesi Nedir?

İngiltere vizesi talep dilekçesi, İngiltere vizesi başvurularında konsolosluğa hitaben İngilizce yazılan ve başvuru sahibinin seyahat amacı, seyahat tarihleri, masrafların nasıl karşılanacağı vb. hususları içermelidir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin dosyalarına mutlaka konması gereken belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler her vize türü için farklı olup bu durum vizelerin kapsamlarına göre çeşitli türlere ayrılması ve sağlanması gereken şartların farklı olmasından kaynaklanmaktadır. Bazı başvurularda bu başvuru dosyasına İngiltere vizesi talep dilekçesi de konulması gerekebilmektedir.

İngiltere vizesi talep dilekçesi, konsolosluğa hitaben İngilizce yazılan ve başvuru sahibinin seyahat amacı, seyahat tarihleri, masrafların nasıl karşılanacağı vb. hususları içermelidir. Eğer ki başvuru sahibi çalışıyorsa iş yerinden iş yeri yazısı da denilen bir dilekçe de başvurularda istenebilmektedir. Bu belgenin ise antetli kağıda başvuru sahibinin iş yerindeki pozisyonu, seyahat amacı, seyahat tarihleri vb. hususları içermesi gerekir. Ayrıca imza ve kaşenin de olması gerekmektedir.

İngiltere vizesi başvurularında hangi belgelerin sunulması gerektiği ve bu belgelerin nasıl olması gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi ve yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1206 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular