image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Resmi Başvuru Merkezi Neresidir?

İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi Türkiye’de 7 tane olup Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde yer almaktadır.

İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi, Türkiye’den yapılan başvuruları İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilebilmesi için alan bir aracı kurumdur. Yani konsolosluğun ön büro işlemlerini yapmaktadır. Başvuru dosyaları ile birlikte başvuru sahiplerinin biyometrik bilgilerinin (parmak izi, fotoğraf) alınması işlemleri ve başvuru sonuçlarının başvuru sahiplerine iletilmesi işlemlerini yürütmektedir. Başvuru merkezlerinin danışmanlık yapmak ya da vize başvurusunu değerlendirmek gibi yetkileri bulunmamaktadır.

İngiltere vizesi resmi başvuru merkezi Türkiye’de 7 tane olup Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde yer almaktadır. Bu başvuru merkezlerinden hangisi başvuru sahibi için daha uygunsa danışmanlarımız kişiye uygun bir gün ve saatte randevu alınması işlemlerini de diğer tüm başvuru işlemlerinde olduğu üzere gerçekleştirmektedir. Detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal ofisleriyle irtibata geçilebilir.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1088 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular