image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Referans Numarası Nedir?

İngiltere vizesi referans numarası, başvuru formu CSS Legal uzmanlarınca doldurulurken verilmekte olan bir numaradır.

İngiltere vizesi başvuru prosedürlerinin en önemli aşamalarından biri olan başvuru formunun doldurulması işlemi CSS Legal uzmanları tarafından gerçekleştirilirken her başvuru için GWF numarası da denilen bir referans numarası verilmektedir. Bu numarayı başvuru formunun kimlik numarası olarak adlandırabiliriz.

İngiltere vizesi başvurularında izlenmesi gereken bir başvuru prosedürü bulunmaktadır. Bu prosedür; danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan evrak listesindeki dokümanların tamamlanması, tercümelerinin yapılması, başvuru formlarının doldurulması, başvuru harç ve ödemelerinin tamamlanmasından sonra danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinin birinden randevu alınması, randevuda başvuru dosyasının sunulması ve başvuru sahibinin parmak izleri ve fotoğrafından oluşan biyometrik bilgilerin verilmesiyle gerçekleştirilmektedir. Bu prosedürler hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4058 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular