image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Red Sebepleri Nelerdir?

İngiltere vizesi red sebepleri, başvuruda eksik, hata vb. bulunması, yanlış vize türüne başvuru yapılması, kişinin masrafları için gösterdiği paranın yeterli olmaması ya da kaynağının yasal olmaması gibi sebeplerdir.

İngiltere vizesi başvuruları, başvuru dosyası, vize türünün şartları, başvuru sahibinin şahsi ve maddi durumu vb. hususların yeterli olmaması halinde çeşitli gerekçelerle reddedilebilecektir. İngiltere vize red sebepleri, başvuruda hata, eksik, yalan beyan vb. bulunması, kişinin Birleşik Krallık’ta masrafları karşılayabilecek finansal şartlarının olmaması, yanlış İngiltere vizesi türüne başvuru yapılması, başvuru prosedürüne uyulmaması, başvuru yapılan vize türü ile gidiş amacının uymaması, kişinin gösterdiği paranın kaynağının yasal olmaması, vize başvurusundan önce belirli süre banka hesabında para tutmaması gibi sebeplerdir.

İngiltere vize red sebepleri içerisinden biri ile vize reddi almak istemeyen kişiler evrak listesinin oluşturulması, evrakların eksiksiz toplanması, evrakların tercümesi, vize harcı ve ilgili diğer ücretlerin ödemesinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, başvuru merkezinden randevunun alınması gibi İngiltere vizesi başvuru işlemlerinde danışmanlık almak üzere CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler. Bu sayede yukarıdaki gerekçelerden birinin oluşması ihtimalini düşürerek olumlu sonuç alma ihtimallerini yükseltebileceklerdir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 956 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular