image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Nasıl Uzatılır?

“İngiltere vizesi nasıl uzatılır?” sorusunun cevabı şudur; İngiltere’de ilk verilen İngiltere vizesi süresinin dolmasının akabinde İngiltere’de kalmaya devam edebilmek için İngiltere İçişleri Bakanlığında değerlendirilmek üzere uzatma başvurusu yapılabilir.

İngiltere’de ilk verilen vize süresinin bitmesinin ardından “İngiltere vizesi nasıl uzatılır?” sorusu vize süresinin bitmesine az bir zaman kalan başvuru sahiplerinin aklına gelmektedir. Bu başvuruların nasıl yapılacağı ile ilgili olarak detaylı bilgi almak için en sağlıklı yollardan biri CSS Legal Londra ofisi ile irtibata geçmek olacaktır.

İngiltere’de ilk verilen İngiltere vizesi süresinin dolmasının akabinde İngiltere’de kalmaya devam edebilmek için İngiltere İçişleri Bakanlığında değerlendirilmek üzere uzatma başvurusu yapılabilmektedir. Uzatma başvurusu her vize kategorisinde yapılamamaktadır. Örneğin; yerleşim kapsamlı vize türlerinde geçici oturum iznini kapsayacak şekilde verilen ilk vize süresinin dolmasından önce uzatma başvurusu yapılabilirken ziyaret kapsamlı başvurularda bu mümkün değildir. Ziyaret kapsamlı bir vize türü ile İngiltere’de bulunan kişiler neler yapabileceklerine dair detaylı bilgi almak için CSS Legal ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 818 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular