image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Maliyeti Nedir?

İngiltere vizesi maliyeti, başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türüne göre ve öncelikli/hızlandırılmış servis alınıp alınmamasına göre belirlenecektir.

İngiltere vizesi maliyetinin saptanabilmesi için başvuru yapılacak olan vize türünün belirlenmesi ve ek ödemelerin olup olmaması gibi durumların belirlenmiş olması gerekir. Bunun için öncelikle başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanlarıyla görüşmesi ve İngiltere’ye gidiş nedeni, taşıdığı şartlar vb. durumları açıklayarak pek çok kategoriye ayrılan vize başvurularında kendisi için hangisinin en uygun olduğunun belirlenmesini sağlamalıdır. Vize türleri için ödenen harçlar vizelerin kapsamına göre değişmektedir. Mesela İngiltere’de kısa süreli bulunma izni veren ziyaret kapsamlı İngiltere vizesi türlerinin vize harçları yerleşim kapsamlı başvurulardan daha düşüktür.

Vize türünün belirlenmesinin ardından başvuru sahiplerinin Öncelikli Servis ihtiyaçlarının olup olmadığına göre maliyetler yükselecektir. Öncelikli Servislerin neler olduğu ve hangi durumlarda kullanılabileceği ile ücretlerinin ne olduğu hakkında en güncel ve detaylı bilgi için uzmanlarımızla irtibata geçilmesi yararlı olacaktır.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1111 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular