image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Kolay Mı Çıkar?

“İngiltere vizesi kolay mı çıkar?” sorusu İngiltere vizesi ile ilgili forumlar, sosyal medya hesapları, websiteleri vb. mecralarda en çok merak edilen ve dolayısıyla konuşulan konuların başında gelmektedir.

“İngiltere vizesi kolay mı çıkar?” sorusu İngiltere vizesi başvurusu yapmadan önce her başvuru sahibinin merak ettiği soruların başında gelir. Bunu öğrenmek için çoğu başvuru sahibi öncelikle internetteki kaynaklarda araştırmaya başlar. Bu konu hakkında ve kafasındaki diğer soruların cevaplarını forumlar, websiteleri, sosyal medya hesapları vb. mecralarda arayan kişiler bu bilgilerin güncel olmayabileceğine dair dikkatli olmalıdır. Çünkü güncel olmayan bilgilerle başvuru yapmak başvuruda eksiklik, hata vb. oluşmasına yola açabilmekte ve bu da birçok olumsuz sonuca yol açabilmektedir. Hatalı/eksik başvuru yapan kişiler, vize reddi, İngiltere vizesi başvuru yasağı gibi sonuçlarla karşı karşıya kalabilir.

Karmaşık yapıda olan İngiltere vizesi başvuruları için firmamız uzmanları ile iletişime geçilmesi olumlu sonuç alabilmek için oldukça yararlı olacaktır. Çünkü bu vize türlerinde ikna edici bir başvuru dosyasının hazırlanması oldukça önem arz eder ve bunu da ancak İngiltere göçmenlik hukuku uzmanları mümkün olan en eksiksiz şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Herhangi bir eksiklik veya hata olduğunda vize memurlarının vize reddine karar verebileceğine dikkat edilmeli ve herhangi bir problemde uzmanlarımızla irtibata geçilmelidir.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1106 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular