image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Gerekli Dokümanlar Nelerdir?

İngiltere vizesi için gerekli dokümanlar, başvuru yapılan vizenin şartlarının sağlandığını gösterebilmek için uzmanlarımızca başvuru sahiplerinin bireysel durumuna göre hazırlanan belge listesinde yer alan dokümanlardır.

İngiltere vizesi için gerekli dokümanlar, İngiltere’ye gidiş amacı, başvuru yapılacak İngiltere vizesi türü, kişinin ekonomik imkânları, mesleği gibi şartlara göre farklı farklıdır. CSS Legal uzmanlarıyla yapılacak ilk görüşme sonucunda danışmanlarımız hangi belgelerin başvuru dosyasında bulunması gerektiği ve hangilerinin tercümesinin gerektiği konusunda bilgilendirme yapmakta ve tüm işlemlerinizi yürütmektedir. Tüm İngiltere vizesi işlemlerinde profesyonel destek ve detaylı bilgi almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan evrak listesindeki dokümanların tamamlanıp, tercümeleri yapılıp, başvuru formları doldurulup, başvuru harç ve ödemeleri tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve başvuru sahibinin parmak izleri ve fotoğrafından oluşan biyometrik bilgilerin verilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1082 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular