image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Gerekli Belgeler 2017 Nelerdir?

İngiltere vizesi için gerekli belgeler 2017, İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan İngiltere vizesi başvurularında başvuru yapılan vizenin şartlarının sağlandığını gösterebilmek için uzmanlarımızca kişinin şartlarına göre istenmektedir.

İngiltere vizesi için gerekli belgeler 2017, her vize türü ve başvuru sahibi için farklı farklıdır. Vize başvurusunda başvuru sahibinin belge sunmasının nedeni, vizenin şartlarını karşılayabildiğini ispatlayabilmesi yani ikna edici, gerçekçi ve inandırıcı bir başvuru yapabilmesidir. Aksi bir durumda başvuru sahibi vize reddi alacaktır. Belgelerde ya da belgelerin tercümelerinde herhangi bir eksiklik/hata olması durumunda ret almamak için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Uzmanlarımız başvuru sahiplerinin gidiş amaçları, kalış süreleri, maddi şartları gibi kriterlere göre başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünü tespit etmelerinin akabinde belge listesi oluşturmaktadır. Bu belge listesine göre toplanan belgeler ve tercümelerinden başvuru dosyasının oluşturulmasının ardından ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, danışmanlarımızla irtibat halinde başvuru merkezinden randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) verilmesiyle başvuru süreci tamamlanmaktadır.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1359 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular