image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Fotoğraf Gerekir Mi?

İngiltere vizesi için fotoğraf, biyometrik olmak zorunda olup başvuru sahiplerinin vize randevusu esnasında İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinde çekilmektedir.

İngiltere vizesi için fotoğraf, İngiltere Vize Başvuru Merkezinde bulunan bir fotoğraf makinesi ile çekilen ve insan yüzünün tüm ayrıntılarını gösteren bir fotoğraftır. Biyometrik fotoğraf çekilirken, yüzde peçe, güneş gözlüğü gibi bir aksesuar olmamalıdır. Buna ilaveten başta şapka, örtü vs. de bulundurulmamalıdır. Başörtüsü, yalnızca geleneksel ya da dini bir amaçla takılıyorsa yüz net görülecek şekilde başörtülü fotoğraf çektirilebilir.

Biyometrik bilgilerden biri olan fotoğraf çekilirken yüzde sabit bir iz gibi algı yaratabilecek olan geçici olan tüm yara, kesik vb.nin kaybolmuş olmasına dikkat edilmesi İngiltere’ye giriş yaparken sorun olmaması açısından oldukça yararlı olacaktır. İngiltere Vize Başvuru Merkezinde İngiltere vizesi için fotoğraf çekilmeden ve parmak izleri ile birlikte başvuru dosyasını teslim etmeden önce CSS Legal uzmanları firmamız müşterilerine gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi almak üzere uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1617 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular