image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Dilekçe Nasıl Olmalıdır?

İngiltere vizesi için dilekçe, bazı başvurularda gerekli olup seyahatin amacı, tarihleri, masrafların nasıl karşılanacağı gibi hususların açıkça belirtileceği şekilde olmalıdır.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla yapılacak başvuruların bazılarında İngiltere vizesi için dilekçe gerekebilmektedir. Bu dilekçede başvuru sahibinin İngiltere’ye gidiş amacı, İngiltere’de kalacağı tarihler, seyahat masraflarını kimin karşılayacağı gibi hususlar yer almalıdır. Dilekçe, genellikle kişinin iş yerinden orada çalıştığına dair bir belge alınması gerektiğinde ya da başvuru sahibine biri sponsor olacaksa yazılır. Bunun yanında dilekçenin başvurudaki diğer belgelerle tutarlılık içerisinde olması ve ikna edici olması gerekir.

Dilekçenin yanında belge listesindeki diğer belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilip, başvuru formu doldurulup, harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla başvuru merkezlerinin birinden randevu alınarak başvuru dosyasıyla biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) sunulması ile gerçekleştirilmektedir. Tüm bu İngiltere vizesi işlemlerde profesyonel destek almak üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 947 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular