image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi için Banka Hesabında Ne Kadar Olmalıdır?

“İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalıdır?” sorusunun cevabı, tüm İngiltere vizesi kategorileri ve alt kategorilerinde değişkenlik göstermektedir.

İngiltere vizesi başvuruları birçok kategori ve alt kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategoriler, gidiş amacı, taşınması gereken şartlar vb.nin farklı olması nedeniyle bulunmaktadır. Bu şartların farklı olması da başvurularda ispatlanması gereken durumların değişkenlik göstermesine neden olmaktadır. Şartların ispatlanabilmesi için ise başvuru dosyasında çeşitli belgelerin bulunması gerekmektedir.

Başvuruda sunulması gereken belgeler içerisinde banka hesabına dair belgeler de başvuru sahiplerinden istenebilmektedir. “İngiltere vizesi için banka hesabında ne kadar olmalıdır?” sorusunun cevabı, tüm İngiltere vizesi kategorileri ve alt kategorilerinde değişkenlik göstermektedir. Mesela ziyaret kapsamlı başvurularda kesin bir miktar bulunmazken puan bazlı sistemin kullanıldığı İngiltere çalışma/iş vizesi türlerinin hepsinde ayrı miktarlar bulunmaktadır. Başvuru yapılacak olan vize türünün saptanmasının ardından uzmanlarımız banka hesabınızda ne kadar süre ile ne miktarda para bulundurmanız gerektiğine dair de bilgi verecektir. Bilgi ve danışmanlık için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1630 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular