image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Hakkında Yorumlar Nasıldır?

İngiltere vizesi hakkında yorumlar genellikle vize başvuru prosedürlerinin karmaşık olduğu, olumlu sonuç almanın oldukça zor olduğu, vize memurlarının çoğu başvuruyu reddettiği şeklindedir.

İngiltere vizesi hakkında yorumlar genellikle olumsuzdur. Vize başvuru prosedürlerinin karmaşık olduğu, olumlu sonuç almanın oldukça zor olduğu, vize memurlarının çoğu başvuruyu reddettiği şeklinde birçok negatif yorum internetteki bloglar, forum siteleri, sosyal medya vb. mecralarda sıkça yer almaktadır. Ancak bu yorumların çoğu abartılı yorumlar olup başvuru bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı ile gerçekleştirildiği takdirde olumlu sonuç alma ihtimalinin yüksek olduğu bir başvuru gerçekleştirmek mümkün olacaktır.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurular olduğu için başvuru prosedürlere uygun şekilde yapılmalıdır. Ayrıca başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek vize danışmanlığı almak oldukça yararlı olacaktır.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2467 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular