image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Hakkında Mutlaka Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

İngiltere’ye gitmek amacıyla vize başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin İngiltere vizesi hakkında mutlaka bilinmesi gereken birçok husus bulunmakta ve bu bilgilerde bir eksiklik olması vize reddine ve daha pek çok olumsuz sonuca yol açabilmektedir.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişiler İngiltere vizesi hakkında mutlaka detaylı bilgi sahibi olmalıdır. Ancak İngiltere vize ve göçmenlik kurallarının çok dinamik olduğu ve sürekli olarak değişiklik yapıldığı düşünüldüğünde bunun ne kadar zor olduğu anlaşılacaktır. Bu nedenle İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvurularında bilgi ve danışmanlık almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçilmesi en güncel bilgilere ulaşabilmek ve başvuruyu prosedürlere en uygun şekilde yapmak için yararlı olacaktır.

Vize ve göçmenlik kurallarının çok değişken olmasının yanı sıra İngiltere vize başvurularını değerlendiren vize memurları en ufak bir eksik/hatalı bir bilginin ve/veya belgenin yer alması halinde vize reddi kararı almaktadır. Dolayısıyla güncel olmayan bilgilerle başvuru yapmak başvuru sahiplerinin pek çok olumsuz sonuçla karşılaşmasına yol açabilmektedir. İngiltere vizesi reddi almak, gelecek başvurular için olumsuz geçmiş oluşturmak, vize harcı geri ödenmediği için maddi kayba uğramak ve hatta yalan beyan, sahte evrak olması halinde 10 yıl başvuru yasağı alınması gibi kötü sonuçlara yol açmaktadır. Bu tip kötü sonuçlarla karşılaşmak istemeyen kişiler CSS Legal uzmanlarından bilgi ve danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 962 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular