image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Fotoğraf Ölçüleri 2017 Nasıldır?

İngiltere vizesi fotoğraf ölçüleri 2017, İngiltere göçmenlik kurallarınca belirlenen İngiltere vizesi prosedürlere uygun olmalı ve çekilirken bazı hususlara dikkat edilmelidir.

İngiltere göçmenlik kurallarına göre İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapılması sırasında biyometrik bilgilerin verilmesi zorunludur. Başvuru dosyası hazırlığı, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerin ardından İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızın alacağı randevu sırasında biyometrik bilgileri de başvuru dosyası ile birlikte teslim etmeniz gerekir. Bu biyometrik bilgilerden birisi 10 parmağınızdan alınan parmak izleriyken bir diğeri ise yüzünüzün tamamının görünebileceği şekilde çekilmesi gereken fotoğrafınızdır. Biyometrik fotoğrafınızın ölçüsü 3.5cm x 4.5cm ebatlarında olmalıdır. Önden ve beyaz arka fonda çekilmiş, yüzünüzün tüm hatlarının rahatlıkla seçilebildiği bir fotoğraf olmalıdır. Ayrıca gözleriniz açık, ağzınız kapalı, iki kulağınız ve omuzlarınızın üst kısmı rahatlıkla görünebilir olmalıdır.

Biyometrik kayıtlar, İngiltere Vize Başvuru Merkezindeki randevuda alınmaktadır. Bu nedenle başvuru sahibinin yerine bir başkası başvuru yapamamakta, kişinin kendisinin bizzat başvuruya katılması gerekmektedir. Bu hususta detaylı bilgi ve danışmanlık almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 8000 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular