image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Formu Doldurulurken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bilgilerin tutarlı, gerçeklere uygun ve ikna edici olması İngiltere vizesi formu doldurulurken başvuru sahiplerinin dikkat etmesi gereken hususların başında yer almaktadır.

İngiltere vizesi alabilmek için başvuru sahiplerinin başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirmeleri gerekir. Bu başvuru prosedürlerinin en önemli adımlarından biri de başvuru formunun doldurulmasıdır. Buna ek olarak başvuru yapılacak vize türüne göre belirlenecek olan başvuru formunun eksiksiz ve hatasız doldurulması da oldukça önem arz etmektedir. Vizeyi değerlendiren vize memurunca herhangi bir eksiklik ya da hata tespit edilmesi halinde vize reddi verebileceklerine dikkat edilmesi gerekir. Vize reddi almak ise ileride yapılabilecek başvurularda hem olumsuz bir geçmiş oluşmasına yol açacak hem de vize harcı olumsuz sonuçlarda iade edilmediği için maddi kayba yol açacaktır. Ayrıca belgelerde yalan beyan/yanlış bilgi olması halinde İngiltere vizesi başvuru yasağı da alınabilmektedir. Bu nedenle başvuruyu riske etmemek ve ceza almamak adına kesinlikle formda ya da dosyada gerçek dışı bilgi ve/veya belgelere yer verilmemelidir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularının oldukça karmaşık olduğu bu vizeye başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz, hatasız ve yalan bilgi/belgelerin olmadığı bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1017 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular