image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Fiyatı Ne Kadar?

İngiltere vizesi fiyatı, başvuru yapılacak olan vize türüne göre farklılık göstermesinin yanı sıra kura bağlı olarak da sürekli değişkenlik göstermektedir.

İngiltere vizesi fiyatı, başvuru yapılacak olan vize türüne göre değişkenlik gösterir. Buna ek olarak vize harcı dolar üzerinden alınan bir ücret olması nedeniyle kura bağlı olarak sürekli bir değişkenlik göstermektedir. Dolayısıyla başvuru sürecinde danışmanlarımızla irtibata geçerek fiyatlar hakkında bilgi almak en güncel fiyatı öğrenebilmek açısından yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi ücreti hakkında bilinmesi gereken bir diğer husus, ücretlerin her yıl 6 Nisan’da belirli oranlarda yükseliyor olmasıdır. Bu durum, 6 Nisan tarihinin İngiltere’de mali yılın değiştiği tarih olmasından kaynaklanıyor. Vize ücretleri de her türlü harç ve ücrette olduğu üzere arttırılıyor. Bu tarihten sonra İngiltere’ye gidecek olan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçerek yeni fiyatlar hakkında bilgi alabilir ve başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1295 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular