image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Dilekçe Örneği Nasıldır?

İngiltere vizesi dilekçe örneği, seyahatin amacı, seyahatin tarihleri, masrafların nasıl karşılanacağı vb. hususları içermelidir.

İngiltere vizesi başvurularının bazılarında İngiltere vizesi dilekçe örneğine uygun olarak hazırlanmış ve başvuru sahibinin şartlarını gösteren birtakım belgelerin olması gerekebilmektedir. Bu dilekçelerde kişinin İngiltere’ye gidiş amacı, İngiltere’de bulunacağı tarihler, seyahat masraflarının nasıl karşılanacağı gibi hususlar yer almalıdır. Bunun yanında dilekçenin başvurudaki diğer belgelerle tutarlılık içerisinde olması ve ikna edici olması çok önemlidir.

Dilekçe, kişinin iş yerinden orada çalıştığına dair bir belge gerektiğinde ya da başvuru sahibine sponsor olunacaksa yazılabilir. Çalışılan yerden alınacak dilekçede antetli kağıda şirket yetkilisinin kaşe ve imzasının olması gerekmektedir. Sponsor olan kişilerin yazacağı dilekçe ise İngiltere’deki masrafların karşılanacağını taahhüt edecek şekilde hazırlanmalıdır.

Başvuruya eklenecek dilekçe, ön yazı gibi belgeler de firmamız uzmanlarınca gerekli olan tüm başvurularda temin edilmektedir. Bunun yanında vize türünün belirlenmesinden, başvuru dosyasının hazırlanmasına ve başvuru merkezinden randevu alınmasına kadar tüm İngiltere vizesi işlemlerde profesyonel destek almak üzere CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1476 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular