image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Danışmanlık Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere vizesi danışmanlık ücreti hakkında CSS Legal uzmanlarıyla vize işlemlerinize başlamak üzere irtibata geçtiğinizde detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurular olması ve göçmenlik kuralları ile göçmenlik politikası rehberinin sürekli değiştirilmesi nedeniyle oldukça zorlu başvurulardır. Bu nedenle bu başvurularda İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından profesyonel destek almak başvuru sahiplerinin ret alma ihtimallerini düşürebilmeleri açısından faydalı olacaktır. İngiltere vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek üzere yapılan vize başvurularında izlenmesi gereken bir prosedür bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvuru belgelerinin tamamlanması ve bunların tercümelerinin yapılmasıyla başvuru dosyasının tamamlanması ve başvuru formunun doldurulmasının ardından başvuru sahibine uygun gün ve saatte İngiltere Vize Başvuru Merkezinden danışmanlarımızca randevu alınması gerekir. Bunun sonrasında ise başvuru sahibinin randevu gününde ve saatinde ilgili başvuru merkezinde şahsen bulunması gerekir. Çünkü başvuru merkezinde başvuru dosyasının yanında başvuru sahibinin biyometrik bilgilerini de vermesi gerekir. Bu bilgiler başvuru sahibinin parmak izleri ile fotoğraflarından oluşmaktadır. Bu bilgileri vermeksizin geçerli bir başvuru yapılamamaktadır.

Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan CSS Legal İngiltere vizesiİngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal ile iletişime geçerek uzman danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3672 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular