image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Bloglarındaki Bilgiler Güvenilir Midir?

İngiltere vizesi bloglarındaki bilgilerin çoğu güvenilir ve güncel olmaktan uzak olup birçok başvuru sahibini yanlış yönlendirerek çoğunun vize reddi almasına yol açmaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler öncelikle araştırmalarını internetten bilgi bulmaya çalışarak yapıyorlar ve bu noktada karşılarına çıkan kaynaklardan biri İngiltere vizesi blogları oluyor. Diğer sitelerin yanında bu bloglardaki bilgilerden de yararlanarak başvurularını gerçekleştiren başvuru sahipleri oldukça fazla sayıda bulunuyor. Ancak bu bloglarda yer alan güncel olmayan, hatalı/eksik bilgiler pek çok başvuru sahibini vize reddi ile karşı karşıya bırakıyor. Çünkü genellikle İngiltere vizesi hakkındaki blog yazıları İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olmayan kişilerce yazılıyor. Ayrıca 5-6 yıl öncesinin bilgilerini içeren artık güncelliğini yitirmiş bulunan yazılara da sıklıkla rastlanıyor.

İnternetteki güncel olmayan ve hatalı eksik olan kaynaklara güvenerek başvuru yapmak yerine zarara uğramamak için bir İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanından profesyonel destek almak başvuru için çok daha yararlı olacaktır. Vize reddi alındığında kaybın sadece iade edilmeyen vize ücretinden kaynaklı olacağı düşünülmemelidir. Buna ek olarak gelecek başvurular için olumsuz geçmiş oluşturulması ve hatta vize başvuru yasağı alınması dahi mümkün olabilecektir. Vize reddi almamak için Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, hem Türkiye’de hem de İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. Firmamız İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamız uzmanlarıyla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 941 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular