image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurusunda Ev Hanımı Olanlar için Gerekli Evraklar Nelerdir?

İngiltere vizesi başvurusunda ev hanımı olanlar için gerekli evraklar, tüm İngiltere vizesi başvurularında olması gereken belgelere ek olarak gerekli olan belgeler kişinin maddi olanakları ve kişisel şartlarına göre uzmanlarımızca belirlenmektedir.

İngiltere vizesi başvurusunda ev hanımı olanlar için gerekli evraklar, uzmanlarımızın başvuru sahibi ile yapacağı görüşme sonrasında kişiye özgü olarak hazırlanmaktadır. Bunun nedeni her başvuru sahibinin farklı maddi olanaklara ve farklı şartlara sahip olmasıdır. Dolayısıyla öğrenci, şirket çalışanı, memur, emekli, çalışmayan, ev hanımı vb. farklı statülerdeki kişilerin başvurusunda sunacağı belgeler de farklılık göstermektedir. Örnek verecek olursak; İngiltere vizesine ev hanımı olarak başvuru yapacak olan kişiler, masraflarını eşi, babası, kardeşi, vb. karşılayacaksa buna göre sponsorluk belgesi ya da kendi birikimleri, tapular vb. kendi imkânlarını başvuruda göstererek İngiltere’deki masraflarını karşılayabileceğini ispatlamalıdır. Bu durumun aksine çalışan kişiler için maddi şartın sağlanması için maaş bordrosunun gösterilmesi yeterli olabilmektedir. Eğer kişinin maaşı uzmanlarımızca masrafları karşılayabilecek ölçüde yeterli bulunmazsa kişinin birikimlerine dair belgeler istenebilir.

İngiltere vizesi şartlarını sağlayıp sağlamadığınızı ve bu şartları hangi belgelerle sağlayabileceğinize dair detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1849 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular