image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurusu için Online Randevu Nasıl Alınır?

İngiltere vizesi online randevu alma işlemi, firmamız müşterileri için CSS Legal uzmanlarınca başvuru sahipleri ile irtibat halinde gerçekleştirilmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları, doğru vize türünün belirlenip, danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, belgeler tercüme edilip, başvuru formları İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler yapıldıktan sonra, öncelikli veya hızlandırılmış servis alınacaksa ilgili işlemler yapıldıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde başvuru merkezlerinden randevu alınması ve bu randevuya başvuru sahibinin bizzat katılarak başvuru dosyası ve biyometrik bilgileri (parmak izleri, fotoğraf) vermesi ile gerçekleştirilmektedir. Bu işlemlerden biri olan İngiltere vizesi online randevu alma işlemi, belirtildiği üzere başvuru sahibi ile irtibat halinde ona en uygun olan başvuru merkezinden en uygun gün ve saatte uzmanlarımızca alınacaktır.

İngiltere vizesi başvuruları karmaşık prosedürlere sahip olmasının yanı sıra kurallar sürekli olarak değiştirilmektedir. O nedenle internette dolaşan eski bilgilerden dolayı ret almamak için İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış danışmanlarımızla en güncel bilgilere göre başvuru yapılması yararlı olacaktır. Başvurularla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1832 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular