image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurusu için Maaş Bordrosu Gerekli Midir?

İngiltere vizesi başvurusu için maaş bordrosu, başvuru sahibinin masraflarını kendisinin karşılayıp karşılamayacağı ve çalışıp çalışmamasına bağlı olarak istenebilmektedir.

İngiltere vizesi başvurularından her başvuru sahibinin başvuru yapacağı kategoriye bağlı olmaksızın uyması gereken bir vize başvuru prosedürü bulunmaktadır. Danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanması, tercüme edilmesi gerekenlerin tercüme edilmesi, formların doldurulması, ödemelerinin tamamlanması, gerekiyorsa öncelikli veya hızlandırılmış servis alınması, danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin başvuru sahibi için en uygun olanından randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve biyometrik bilgilerin verilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

Başvuruların en önemli aşamalarından biri olan belgelerin tamamlanması işlemlerinde başvuru sahibinin başvuru dosyasında gerekli olan hiçbir belgenin eksik olmadığına dikkat edilmelidir. İstenen belgeler içerisinde maaş bordrosu da olabilir. Maaş bordrosu, çalışan kişilerin çalıştığını ve İngiltere’de masraflarını kazancıyla karşılayabileceğini belgelerle gösterebilmesi için başvuru dosyasına konulabilmektedir. Eğer ki kişi çalışmıyorsa da sponsor olan kişinin masrafları nasıl karşılayabileceğine dair belgelerin başvuru dosyasına konması gerekir. Bu hususta detaylı bilgi ve danışmanlık alarak başvuruyu gerçekleştirmek için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1028 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular