image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurularında Sponsor Mektubu Nedir?

İngiltere vizesi başvurularında sponsor mektubu, başvuru sahibinin masraflarını bir başkasının (eş, baba, kardeş, patron, şirket vb.) karşılayacağı durumlarda başvuru dosyasında bulunması gereken belgelerden biridir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin vize başvuru şartlarını karşılayabildiğini belgelerle ispatlaması gerekmektedir. Çoğu başvuruda başvuru sahibinden İngiltere’deki masrafları nasıl karşılayacağına dair belgeler de istenmektedir. Başvuru sahibi eğer kendi masraflarını kendisi karşılayabiliyorsa gelir ve/veya birikimine dair bordro, tapu gibi belgelerin başvuru dosyasına konması gerekir. Ancak masraflarını kendisi değil de bir başkası (eş, baba, kardeş, patron, şirket vb.) karşılayacaksa başvuru dosyasında bir sponsorluk mektubu bulunmalıdır.

İngiltere vizesi başvurusu karmaşık yapıda olup başvuruların mümkünse bu alanda uzmanlaşmış bir vize danışmanıyla yapılması olumlu sonuç alma ihtimalini arttırabilmek adına yararlı olmaktadır. Bu hususta bilgi ve danışmanlık almak isteyen kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, İngiltere Göçmenlik Hukuku alanında uzmanlaşmış kadrosu ile her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi ve sorunların çözümü için yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 3731 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular