image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurularında Parmak İzi Alınıyor Mu?

İngiltere vizesi başvurularında parmak izi İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden alınan randevuda verilmektedir.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak kişiler bilmelidir ki; bu başvurularda biyometrik bilgileri, parmak izi ve fotoğraf, vermek zorunludur. Bu bilgiler, kimlik hırsızlığının önüne geçebilmek için alınmaktadır ve İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca alınan randevuda bizzat başvuru sahibi tarafından verilebilmektedir.

Parmak izleri, vize başvuru merkezinde başta sağ ve sol elin dört parmağı ve sonrasında da iki elin başparmaklarının aynı levha üstünde tutulmasıyla alınır. Yani bu işlemler için mürekkep ya da başka bir madde kullanılmamaktadır.

Biyometrik bilgilerden biri olan parmak izleri alınırken de parmaklarda herhangi bir süsleme, kına, boya, geçici yara vb. olmaması hususuna dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu bilgiler alınırken dikkat edilecek hususlara dair detaylı bilgi almak ve vize başvurusunu gerçekleştirmek üzere CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçilebilir.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1195 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular