image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurularında Hesapta Para Olması Gerekiyor Mu?

İngiltere vizesi başvurularının bazılarında hesapta para olması şartı aranmakta bu paranın hesapta belli bir süre önceden başvuru yapılana kadar tutuluyor olması gerekebilmektedir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlaması gereken çeşitli şartlar bulunur. Bu şartlardan biri hesapta para bulundurulması şartıdır. Bu şart her başvuruda aranmamakla birlikte başvuruların çoğunda aranmaktadır. Mesela ziyaret kapsamlı ve yerleşim kapsamlı başvurularda bulunmazken puan bazlı sistemin uygulandığı vize türlerinin her birinde ayrı miktarlarda hesapta para bulundurma şartı bulunur. Bu konuda en çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biri paranın kaynağının belli ve yasal bir kaynak olmasıdır. Aksi bir durumda yani kaynağın belirsiz olması ya da yasal olmayan yollardan elde edildiği tespit edilirse vize reddi alınacaktır.

Hesapta bulundurulması gereken paranın ne kadar olması gerektiği ve ne kadar süre hesapta bulundurulması gerektiği ile ilgili bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçerek bilgi ve danışmanlık alabilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1894 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular