image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvurularında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

İngiltere vizesi başvurularından olumlu sonuç almak isteniyorsa dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu sonucu olumlu olsun isteniyorsa dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususların en önemlilerinden biri başvuru sürecinde tüm prosedürleri eksiksiz yerine getirmektir. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku çerçevesinde uyulması gereken prosedürlere uyulmadığı takdirde başvuru sahipleri vize reddi ve hatta başvuru yasağı ile dahi karşı karşıya kalabilirler. Bu tip durumlar yaşamak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi başvurularında dikkat edilmesi gereken diğer hususlar ise; belgelerin eksiksiz olması, belgelerin tercümelerinin başvuru dosyasında bulunması, başvuru formunun ikna edici, tutarlı ve gerçeklere uygun şekilde doldurulması, İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca alınacak randevuya zamanında gidilmesi ve başvuru merkezine biyometrik bilgilerin verilmesidir. Bunların dışında daha birçok dikkat edilmesi gereken husus bulunmakla birlikte bu konularda detaylı bilgi almak isteye başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1605 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular