image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi Başvuru Dosyası Tercümeleri için Yeminli Tercüman Mı Gerekir?

İngiltere vizesi başvuru dosyası tercümelerinin yeminli tercümandan onaylı olması gerekmektedir.

İngiltere vizesi başvurusu için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenler tercüme edilip, başvuru formları doldurulup, başvuru ücreti ödendikten sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde yer alan başvuru merkezlerinin başvuru sahibi için en uygun olanından randevu alınarak başvuru dosyasının sunulması ve biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf) verilmesi gerekmektedir.

İngiltere vizesi başvuru prosedürü gereği yapılması gereken işlemlerden biri de yukarıda da görülebileceği üzere belgelerin tercüme edilmesidir. Tercümeler bir yeminli tercüman tarafından onaylı olmalıdır.

İngiltere vizesi başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerinin tercümeleri, belgeler firmamız tarafından belirlenen standartların altında olduğu takdirde, ekstra bir ödeme yapılmasına gerek olmaksızın yapılmaktadır. Birleşik Krallık için vize başvuruları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1775 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular