image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi 5 Yıllık Alınabilir Mi?

5 yıllık İngiltere vizesi talep edildiği zaman vize memurları bu süre ile sınırlı olacak şekilde vize verebilecekleri gibi genellikle en az 6 aylık vize vermektedirler.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine randevuda sunulan başvuru dosyası içerisinde başvuru sahibinin başvuru yaptığı İngiltere vizesi türünün şartlarını sağlayabildiğini gösteren belgelerin bulunması gerekir. Ayrıca bu belgelerin İngilizceye tercümelerinin de başvuru dosyasında yer alması şarttır.

Vize başvurusu esnasında sunulan evrakların eksiksiz hazırlanması çok önem arz eder. Başvurusunu CSS & Co Legal Services danışmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız başvurularında sunmaları gereken evraklara dair bir evrak listesi vereceklerdir. Bu evrak listesi her vize türüne göre ayrıdır ve başvuru sahiplerinden bireysel durumlarına göre ekstra belge talep edilebilmektedir. Firmamız danışmanları gerekli hallerde ek belge istenmesi ve belgelerin tercümelerinin yapılması gibi belgelerle ilgili tüm işlemleri gerçekleştireceklerdir.

Başvuru prosedürlerine uygun olarak gerçekleştirilmesi gereken vize başvurularının verilebileceği maksimum süreler bulunmaktadır. 5 yıllık vize isteyen biri ziyaret kapsamlı 5 yıllık İngiltere vizesi başvurusu yapabilmektedir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmakta olup İngiltere’de ziyaret kapsamlı vizenin süresi 5 yıllık olsa dahi 1 yıl içerisinde 6 aydan fazla kalınamamaktadır. 5 yıl kesintisiz İngiltere’de bulunmak isteyen başvuru sahipleri ise uzmanlarımız tarafından yerleşim kapsamlı bir başvuru türüne yönlendirileceklerdir. Bu hususta detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1009 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular