image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi 2 Yıllık Alınabilir Mi?

İngiltere vizesi 2 yıllık talep ediliyorsa ancak başvuru sahibinin İngiltere’ye gidiş amacı için 2 yıllık süre başvuruyu değerlendiren vize memurunca makul bulunursa vize alınabilecektir.

İngiltere vizesi türleri kapsamlarına göre (ziyaret, yerleşim, çalışma vb.) farklı sürelerle verilmektedir. Bu bağlamda kişinin gidiş amacı ve buna bağlı olarak hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapacağı oldukça önem arz eder. Başvuru sahibinin talep ettiği sürenin başvuru yapılacak vizeyle verilebilecek bir süre olması da oldukça önem arz eder.

İngiltere vizesi, 2 yıllık talep ediliyorsa başvuru sahibinin İngiltere’ye gidiş amacı için 2 yıllık süre başvuruyu değerlendiren vize memurunca makul bulunursa vize alınabilmesi mümkün olacaktır. Eğer ki vize memurları İngiltere’ye gitme amacının vize türü ile uyuşmadığı, İngiltere’ye gidilmek istenen sürenin gidiş amacına göre makul bir süre olmadığını düşünürlerse, başvuruyu ikna edici ve yeterli bulmazlarsa vize reddi kararı vereceklerdir. Vize reddi ise yalnızca maddi kayba yol açmakla kalmamakta olumsuz geçmiş oluşturma ve hatta İngiltere vizesi başvuru yasağı almaya kadar gidebilmektedir. Bu tip zararlara uğramak istemeyen kişiler CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1092 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular