image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vizesi 18 Yaş Altı Başvuru Sahipleri için Hangi Şartlara Sahiptir?

Kapsamlarına göre ziyaretçi vizesi, öğrenci vizesi, yerleşim vizesi gibi türlere ayrılan İngiltere vizesi başvurularında 18 yaş altı başvuru sahiplerinin sağlaması gereken şartlar kişinin başvuru yapacağı vize türüne bağlıdır.

İngiltere vizesi başvuruları kapsamlarına göre birçok farklı kategoriye ve alt kategoriye ayrılmaktadır. Kapsamlarına göre ziyaretçi vizesi, öğrenci vizesi, yerleşim vizesi gibi türlere ayrılan İngiltere vizesi başvurularında 18 yaş altı başvuru sahiplerinin sağlaması gereken şartlar kişinin başvuru yapacağı vize türüne bağlıdır. Mesela ziyaret kapsamlı bir başvuru yapacak olan 18 yaş altı başvuru sahiplerinin başvurusunda sağlanması gereken şartlardan biri ebeveynlerin birinden alınacak muvafakatname olabilmektedir.

İngiltere’yi ziyaret etmek, yerleşmek, eğitim almak gibi nedenlerle gidecek olan 18 yaş altı başvuru sahipleri veya ebeveynleri firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla iletişime geçerek gidiş amaçlarına göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapacaklarını öğrenebilir ve danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi başvurularında hangi işlemlerin yapılması gerektiği ve bu işlemleri yaparken nasıl bir prosedür izlemek gerektiğine dair bilgi almak ve başvurunuzu gerçekleştirmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2358 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular