image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere vize ücreti başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türüne bağlı olup genellikle kısa süreyle İngiltere’de kalma izni veren vizeler uzun süreli olan hatta yerleşmeye imkân tanıyan vize türlerinden daha düşük ücretlere sahiptir.

İngiltere vize ücreti başvuru yapılacak İngiltere vizesi türünün kapsamına bağlıdır. Yani İngiltere’ye kısa süreli ziyaret amaçlı gidilecekse vize ücreti daha düşük, yerleşmek veya uzun süreler kalmak için başvuru yapılacaksa da daha fazla olacaktır. Vize ücreti, İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezince Dolar olarak alınmakta olup başvuru sahiplerince Türk Lirası olarak ödenmektedir. Bu nedenle de doların kuru değiştikçe vize harçlarında da değişiklik meydana gelir. Yıllık bazda değişimler ise her yıl nisan ayında mali yılın değişmesiyle meydana gelmektedir. Başvuru sahipleri eğer ki en güncel fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorlarsa CSS Legal uzmanlarından bilgi alabileceklerdir.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru yapacakları İngiltere vizesi türünü uzmanlarımızla birlikte belirledikten sonra vize/başvuru ücretini yatırarak başvuru işlemlerine başlayabilir. İngiltere vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık almak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1066 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular