image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Reddi Pasaporta İşlenir Mi?

“İngiltere vize reddi pasaporta işlenir mi?” sorusu vize reddi alan başvuru sahiplerince sıklıkla sorulan sorulardan biridir.

İngiltere vizesi başvurusu, başvuru sahibi şartları sağlıyorsa, gidiş amacıyla başvuru yaptığı İngiltere vizesi türü uyumluysa, başvurusunda herhangi bir eksiklik, hata ya da yalan beyan bulunmaması halinde olumlu sonuç alabilecektir. Bunun tersi olması halinde ise İngiltere vizesi reddi, İngiltere vizesi başvuru yasağı, maddi kayıp (Sonuç olumsuz olduğunda vize

harcı ve diğer ücretler geri ödenmemektedir.), gelecek başvurular için olumsuz bir geçmiş oluşturulması gibi sonuçlardan bazıları veya tamamı oluşabilmektedir.

İngiltere vize reddi alan başvuru sahiplerinin vize ret mektuplarında yazan itiraz süresi dolmadan ve mümkün olan en kısa zamanda firmamızla iletişime geçerek itiraz başvurusu seçeneklerine dair bilgi alabilirler. Ret alan başvuru sahipleri firmamızla irtibata geçtiğinde sıklıkla sordukları sorulardan biri de “İngiltere vize reddi pasaporta işlenir mi?” sorusudur. İngiltere vize reddi, vize sonucu olumlu olduğunda olduğu gibi pasaporta işlenmemektedir. Vize reddi alan başvuru sahiplerine bir vize ret mektubu gönderilmektedir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve başvuru sürecine dair her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4488 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular