image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Red Oranı Nedir?

İngiltere vize red oranı, başvuru yapılan dönemin siyasi ve ekonomik koşulları, başvuru yapan kişi sayısı, başvuru dosyalarının eksiksiz ve hatasız olup olmaması gibi faktörlere göre değişkenlik göstermektedir.

İngiltere vizesi başvurularının en güncel başvuru prosedürlerine uygun yapılması çok önemlidir. Bu başvurularda öncelikle İngiltere vizesi türünün doğru belirlenmesi ve sonrasında başvuru işlemlerine başlanması gerekir. Vize türünün saptanabilmesi ve evrak listesinin de gönderilerek tüm işlemlerin başlayabilmesi için başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler. Başvuru sahibinin başvuru yapacağı vizenin şartlarını karşılayabildiğini belgeleyebilmesi için bir başvuru dosyası hazırlanması gerekir. Başvuru dosyasına konacak belgelerin tercümeleri de dosyada yer almalıdır. Belgeler tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenler tercüme edilip, formlar doldurulup, ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere konsolosluğa gönderilmesini sağlamak için İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Başvuru merkezinden danışmanınız tarafından alınan randevuda başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler verilerek başvuru gerçekleştirilir.

Yukarıda bahsedilen başvuru prosedürüne uyulmadığı, herhangi biri atlandığı takdirde vize reddi alınacaktır. İngiltere vize red oranı, başvuru yapılan dönemin siyasi ve ekonomik koşulları, başvuru yapan kişi sayısı, başvuru dosyalarının eksiksiz ve hatasız olup olmaması gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmek ve dolayısıyla vize reddi alma ihtimalini düşürmek için CSS Legal ile irtibata geçilerek başvurularda profesyonel destek alınabilir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2259 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular