image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Red Mektubu Nedir?

İngiltere vize red mektubu, başvurusu olumsuz sonuçlanan başvuru sahiplerine başvuru değerlendirmesi yapıldıktan sonra gönderilen bir belgedir.

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere vize ve göçmenlik kurallarına uygun olarak gerçekleştirilirse, dosyada herhangi bir hata, eksiklik, yalan beyan vb. olmazsa, başvuru ikna edici ve gerçekçi olursa vize başvurusunun olumlu sonuçlanma ihtimali yükselecektir. Ancak aksi bir durum söz konusu olursa başvuru sahipleri vize reddi ve bazı hallerde buna ek olarak başvuru yasağı kararı ile karşı karşıya kalabilmektedir.

İngiltere vizesi reddi alan başvuru sahiplerine vize başvuru değerlendirmesini yapan birim tarafından bir İngiltere vize red mektubu gönderilmektedir. Bu belge İngiltere vizesi başvurusunun reddedilme gerekçesi, kişinin itiraz hakkının olup olmadığı, itiraz hakkı varsa bunu ne kadar süre içerisinde kullanabileceği vb. hususları içermektedir. Bir itiraz hakkına sahip olan kişiler burada yazan süre içerisinde CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçerek bu başvuru ile ilgili ve başka bir başvuru yapıp yapamayacağı ile ilgili detaylı bilgi alabilecektir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1037 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular