image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vize Merkezi Şişli'de Midir?

İstanbul’daki İngiltere Vize Merkezi Şişli'deki Profilo AVM’de yer almakta olup başvurusunu buradan yapacak başvuru sahiplerinin randevusunun alınmasını CSS Legal uzmanları başvuru sahiplerinin en uygun gün ve saatine göre ayarlamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında hangi kategoride olduğunun bir önemi olmaksızın başvuru sahiplerinin uyması gereken bir vize başvuru prosedürü bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvurusu yapılabilmesi için başvuru belgelerinin tamamlanıp, bunların tercümelerinin yapılıp, başvuru formlarının doldurulup, başvuru ödemelerinin yapılıp, sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca randevu alınmalıdır.

Vize başvurusu İngiltere Konsolosluğuna değil başvuru merkezlerinden birine yapılabilmektedir. Konsolosluğa iletilmek üzere başvuruları alan aracı kurum olan İngiltere Vize Merkezi Türkiye’de 7 ilde yer almakta olup bu iller; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Adana ve Antalya’dır. Bu başvuru merkezlerinin birinden randevu almak ve diğer vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek üzere firmamız danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

Türkiye ve Londra ofisleri bulunan firmamız, İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış kadrosu ile her iki ülkede yapacağınız tüm vize ve göçmenlik başvurularında başvuru dosyasının incelenmesi, eksik olan hususlarda başvuru sahiplerine bilgi verilmesi ve yapılabileceklerin belirlenmesi noktasında danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1187 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular