image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vatandaşlık Sınav Soruları Nereden Öğrenilebilir?

İngiltere vatandaşlık sınav soruları hakkında CSS & Co Legal Services doğrudan danışmanlık hizmeti sunmamakla birlikte gerekli yönlendirmeler konusunda başvuru sahiplerine yardımcı olmaktadır.

İngiltere vatandaşlığı başvurularının yapılabilmeleri için başvuru sahipleri bazı koşulları sağladıklarını ispat etmek zorundadırlar. Vatandaşlık başvurularının yapılabilmesi için başvuru sahiplerinin bu bağlamda girmeleri ve başarılı olmaları gereken sınavlar bulunmaktadır. İngiltere vatandaşlık başvurularının gereksinimleri, bu gereksinimlerin nasıl karşılanabilecekleri ve karşılandıklarının nasıl ispat edilmesi gerektiği hakkında CSS Legal uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vatandaşlığı başvurularında başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken İngilizce dil bilgisi yeterlilik şartı vardır. Bu şartın sağlandığının belgelenebilmesi için başvuru sahipleri IELTS Life Skills veya IELTS for UKVI sınavlarından başarılı olmalı ve sonuç belgesini vatandaşlık başvurularında sunmalıdır. Başvuru sahipleri bu şartı sağlamak için Trinity College London’un ilgili sınavına da girebilmektedirler. Bu noktada bahsedilmesi gereken husus IELTS Life Skills sınavının puanlamasının olmadığıdır. Bu sınava girenler bir not almamakta, yalnızca sınavdan “başarılı” veya “başarısız” olabilmektedir. Başarısız olan kişilerin sınava tekrar girmeleri mümkündür. Başarılı olan kişiler ise 2 yıl boyunca aynı seviyeden bu sınava tekrar giremezler.

İngiltere vatandaşlığı başvurularında başvuru sahiplerinin mutlaka başarılı olmaları gereken bir diğer sınav ise Life in the UK (İngiltere’de Yaşam) sınavıdır. Bu sınavdan başarılı olunmaması halinde vatandaşlık başvurusunda bulunulması mümkün değildir. Life in the UK sınavı hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilir veya web sitemizin ilgili sayfasını inceleyebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services İngiltere vatandaşlık sınav soruları hakkında doğrudan danışmanlık hizmeti sunmamaktadır. Bununla birlikte firmamız İngiltere vatandaşlık başvurusunda bulunacak kişilere gerekli yönlendirmeler konusunda yardımcı olmaktadır. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçerek İngiltere vatandaşlık başvuruları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmeti sunmakta olan CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere vatandaşlık sınav soruları, İngiliz vatandaşlığı başvuruları, vatandaşlık başvurularında sağlanması gereken şartlar ve bu başvurularda geçilmesi gereken testler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfa 2547 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular