image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vatandaşlık Formu Nasıl Doldurulmalıdır?

İngiltere vatandaşlık formu nasıl doldurulur öğrenmek, İngiltere vatandaşlık başvuruları ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gereken belgelerin tam bir listesini tedarik edeceklerdir. Başvuruların yapılabilmesi için bu belge listesindeki belgelerin toparlanması, belgelerin tercümelerinin gerekmesi halinde bu tercümelerin yapılması ve İngiltere vatandaşlık formu doldurulması gerekmektedir. İngiltere vatandaşlığı başvuruları bu noktada Türkiye’den yapılan vize başvurularından prosedürel açıdan ayrılmaktadır. İngiltere vatandaşlığı başvurularında başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) postaneden alınmaktadır. Başvuru sürecinin sonunda hazırlanan başvuru dosyası ise herhangi bir merkeze değil postane üzerinden doğrudan İngiltere İçişleri Bakanlığına (Home Office) gönderilmektedir. İngiltere vatandaşlık başvurusu gereksinimleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler CSS Legal’in Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vatandaşlığı başvurusu yalnızca İngiltere içerisinden yapılabilmektedir. İngiltere vatandaşlık formu vatandaşlık başvuruları için önem teşkil etmektedir. Formun doldurulması esnasında formda herhangi bir eksiklik oluşması durumunda başvuru sahibi yalan beyanda bulunmuş sayılmaktadır. İngiltere vatandaşlığı başvurularının ön koşulları arasında başvuru sahibinin son 10 yıl içerisinde İngiltere İçişleri Bakanlığına (Home Office) yalan beyanda bulunmamış olmasının yer aldığı düşünüldüğünde başvurunun başarılı olabilmesi için vatandaşlık formunun titizlikle doldurulmasının önemi ortaya çıkmaktadır. Bu noktada başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık hizmeti almaları başvurularının prosedüre mümkün olan en uygun şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumlu sonuç alınması olasılığını arttırabilecek olması açısından önem teşkil etmektedir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere'de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. Firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vatandaşlığı başvuruları, İngiltere vatandaşlık formu, vatandaşlık başvuru gereksinimleri, süreçleri, prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi edinebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 2459 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular