image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vatandaşlığı Kaç Para Tutmaktadır?

“İngiltere vatandaşlığı kaç para tutmaktadır?” sorusuna cevap almak, İngiltere vatandaşlık başvuruları, vatandaşlık başvurularının gereksinimleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz. 

İngiliz vatandaşlığı başvurularında ödenmesi gereken bazı ücretler bulunmaktadır. “İngiltere vatandaşlığı kaç para tutmaktadır?” sorusunun cevabı başvuru prosedürlerine başlanabilmesi için ödenmesi gereken vize ücretini içermektedir. Bu ücret ödendiği takdirde başvuru prosedürüne başlanabilmektedir.

CSS & Co Legal Services aracılığı ile yapılacak başvurularda firmamız uzmanları başvuru sahiplerine gereken belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Başvuruların yapılabilmeleri için bu belgelerin derlenmesi, belge tercümelerinin gerekli olması durumunda bu tercümelerin yapılması ve İngiltere vatandaşlığı başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Türkiye’den yapılan İngiltere vizesi başvurularından farklı olarak başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) postaneden alınmaktadır. Başvuru süreci oluşturulan başvuru dosyası postane aracılığı ile doğrudan İngiltere İçişleri Bakanlığına (Home Office) gönderilmesi ile sonlanmaktadır. İngiliz vatandaşlığı başvurularının gereksinimleri, başvuru süreçleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

“İngiltere vatandaşlığı kaç para tutmaktadır?” sorusunun cevabı içerisinde başvuru esnasında öncelikli/hızlandırılmış servisler kullanılmış olması durumunda ödenmesi gereken ücretler de yer alabilmektedir. Öncelikli servisler başvuruların normalde ortalama sonuçlanma sürelerinden daha kısa sürede sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedirler. İngiltere’den yapılan başvurularda kullanılabilecek iki adet öncelikli servis bulunmaktadır fakat bu servislerin İngiltere vatandaşlığı başvurularında kullanılmaları mümkün olmamaktadır.

İngiltere vatandaşlığı başvuruları hakkında başvuru sahipleri tarafından sıkça sorulan sorulardan birisi “İngiltere vatandaşlığı kaç para tutmaktadır?” sorusudur. İngiliz vatandaşlığı başvuru ücretleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS & Co Legal Services Londra ofisi ile irtibata geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. Firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vatandaşlığı başvuruları, İngiltere vatandaşlığı başvuru ücretleri, prosedürleri ve gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 2460 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular