image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Vatandaşlığı Ekşi Sözlük’ten Öğrenilebilir Mi?

İngiltere vatandaşlığı Ekşi Sözlük içerisinde hakkında bilgiye ulaşılabilen bir konu olmakla birlikte bu şekilde edinilecek bilgilerin güncel olmamaları veya uzmanlar tarafından yazılmamalarından kaynaklı olarak yanlış yorumlar içermeleri söz konusudur. İngiltere vatandaşlığı ve İngiltere vatandaşlığı başvuruları hakkında CSS & Co Legal Services uzmanları ile görüşerek en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

İngiltere vatandaşlığı Ekşi Sözlük içerisinde hakkında bilgiye ulaşılabilen bir konudur. Bununla birlikte Ekşi Sözlük ve benzer haricî kaynaklarda yer alan bilgilerin güncel olmamaları söz konusu olabilmektedir. İngiltere göçmenlik kuralları zaman içerisinde değişebilmektedir ve bu durumda Ekşi Sözlük’te yer alan bilgiler de güncelliğini yitirecektir. Aynı zamanda bu ve benzeri kaynaklarda yer alan yazılar uzman olmayan kişiler tarafından hazırlandıklarından dolayı yanlış yorumlar içermeleri ve okuyanları yanlış yönlendirmeleri olasılığı vardır.

Bu açıdan kişilerin İngiltere vatandaşlığı Ekşi Sözlük vasıtası ile edindikleri bilgiler ile değil, en güncel ve dolayısıyla en doğru bilgiler ışığında başvurularını gerçekleştirmeleri herhangi bir zarara uğrama ihtimallerini düşürebilmek açısından önem teşkil etmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin danışmanlık hizmeti almaları başvurularının başarılı olabilmesi açısından belirleyici olabilmektedir. İngiliz vatandaşlığı ve vatandaşlık başvuru prosedürleri hakkında CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarının bilgi birikimi ve tecrübesinden yararlanmanız başvurularınızın en güncel bilgiler ışığında yapılmasını sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. CSS Legal uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vatandaşlığı başvuruları, bu başvuruların gereksinimleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 1230 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular